تولید و فروش پالت پلاستیکی
شرکت پی پلاست

پالت پلاستیکی پایه دار و چرخ دار امروزه به طور گسترده ای در انبارها مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا در کنار زیبایی خاصی که به فضای انبار می دهد باعث صرفه جویی در فضای آن نیز می شود. استفاده از این نوع پالت ها نه تنها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است، بلکه به آسان ترین شکل ممکن نظم را در انبار به وجود می آورند. با کمک این نوع پالت محصولات یک انبار یا کارخانه به صورت طبقه ای قابل چیدمان هستند.

نگاهی بر مزایا و قابلیت های پالت پلاستیکی پایه دار و چرخ دار

استفاده از پالت پلاستیکی پایه دار و چرخ دار امروزه به طور قابل توجهی گسترش پیدا کرده است، زیرا از مزایا و قابلیت های بسیاری برخوردار می باشد. این نوع پالت ها به راحتی جا به جا می شوند، چرا که بسیار سبک هستند. این نوع پالت ها با اینکه سبک می باشند ضخامت و کیفیت بسیار  بالایی دارند. به گونه ای که این پالت ها در برابر رطوبت و نور خورشید از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند. همچنین پالت پلاستیکی پایه دار و چرخ دار در اثر برخورد با دیگر اجسام، کف و دیوارها دچار شکستگی نمی شود. برخورداری از عمر مفید بالا از دیگر مزیت های این نوع پالت به شمار می آید.

 با استفاده از این نوع پالت کار چیدمان انبار به بهترین شکل انجام می شود. این پالت ها به گونه ای طراحی شده اند که دارای لبه اضافی در دهانه خود هستند. با چسباندن لیبل بر روی این پالت ها به راحتی می توان از محتویات درون آن مطلع شد. از آنجا که در پالت های پلاستیکی پایه دار یکسری پایه ها طراحی شده است، از اینرو به آسانی بر روی هم قرار می گیرند. این پالت ها به دلیل ساختاری که دارند بر روی یکدیگر قفل می شوند. با انتخاب پالت پلاستیکی پایه دار و چرخ دار حالت طبقه ای انبار را چیدمان کرد.

 

پالت پلاستیکی پایه دار و چرخ دار

آشنایی با کاربردهای مختلف این نوع پالت

بهتر است بدانید پالت های پلاستیکی پایه دار دارای انواع مختلفی هستند که از هر کدام از آنها به منظور نگهداری قطعات صنعتی و مواد غذایی استفاده می شود. در واقع پالت پلاستیکی پایه دار و چرخ دار امروزه در محیط انبار بسیار پر کاربرد و قابل استفاده است. در واقع استفاده از این نوع پالت باعث ایجاد نظم و انضباط در محیط انبار می شود. استفاده از این نوع پالت ها سرعت انجام کارها را به طور قابل توجهی افزایش می دهند. برای پیدا کردن محصول درون پالت تنها کافی است لیبل روی پالت را نگاه کنید. همچنین نگهداری مواد درون پالت های پلاستیکی پایه دار مانع از سقوط وسایل می شود.

با انتخاب این پالت ها هر وسیله ای در جای ثابت خود قرار داشته و به بهترین شکل در انبار نظم به وجود می آید. بهتر است بدانید پالت پلاستیکی پایه دار و چرخ دار در انواع مختلف یک پایه، 2 و 3 پایه تولید و عرضه می گردد. به این نوع پالت ها، پالت ابزار نیز گفته می شود. این نوع پالت اغلب در رنگ های آبی، قرمز و زرد در بازار موجود است. پالت پلاستیکی پایه دار و چرخ دار در اندازه های متنوعی تولید می شود. در حالت کلی اندازه این نوع پالت ها بین 200 تا 207 است. بهتر است  سایز این نوع پالت ها را  بر اساس نوع کالایی که قصد نگهداری و انبار کردن آن را دارید، انتخاب نمایید. نوع متوسط این نوع پالت که اندازه آن برابر 203 است رایج تر می باشد. از این مدل اغلب جهت نگهداری و انبار نمودن وسایل مختلفی همچون پیچ گوشتی، انبر، سیم چین و ... استفاده می شود.

4.5/5 (2 رای)
پالت پلاستیکی مشبکپالت پلاستیکی ارزاننحوه چیدمان پالت پلاستیکیتاریخچه استفاده از پالت
ارسال نظر
verification