تولید و فروش پالت پلاستیکی
شرکت پی پلاست

پالت پلاستیکی مشبک یکی از پر کاربردترین پالت های پلاستیکی به شمار می آید. این نوع پالت دارای طراحی شبکه ای در سطح صاف خود است. پالت های پلاستیکی مشبک به دلیل طراحی خاص خود از کاربرد بسیار زیادی در صنایع مختلف برخوردار هستند. به گونه ای که امروزه می توان شاهد استفاده از آن ها در صنایع غذایی، دارویی، کارخانجات تولید مواد شیمیایی، انبارها و ... بود. این نوع پالت ها نقش بسیار مهمی در نگهداری و ذخیره ‌سازی در انبارها دارند.

 

پالت پلاستیکی مشبک

 

نگاهی بر مزایای پالت پلاستیکی مشبک

بهتر است بدانید استفاده از پالت پلاستیکی مشبک در صنایع مختلف امروزه با استقبال بی نظیری مواجه شده است، چرا که از مزیت های بسیار زیاد برخوردار می باشد. همچنین کارایی بالا و قیمت مناسب این نوع پالت آن را به یک محصول پرکاربرد در صنایع مختلف تبدیل نموده است. این نوع پالت ها بهترین گزینه جهت نگهداری و ذخیره‌ سازی مواد فاسد شدنی به شمار می آیند، زیرا وجود این شبکه ‌ها نقش بسیار مهمی در گردش هوا دارد. به نوعی می توان گفت وجود این شبکه ها در سطح صاف پالت از فاسد شدن مواد جلوگیری می کنند. مقاومت در برابر تغییرات دما نیز یکی از ویژگی های بارز و مهم  این نوع پالت به شمار می آید. این ویژگی باعث شده است تا از این نوع پالت به طور گسترده ای در سردخانه ها  و گرم خانه های انبار صنایع دارویی، غذایی، پتروشیمی و ... استفاده شود.

پالت پلاستیکی مشبک در اندازه های متفاوتی تولید می شود، بنابراین هر صنعتی می تواند متناسب با نیاز خود مدل و اندازه مناسب را انتخاب نماید. وجود این شبکه ها در پالت های مشبک مانع از جمع شدن آب در داخل آنها می شود، از اینرو جابجایی این پالت ها به دلیل کاهش وزن آنها راحت تر می شود. شست و شوی این نوع پالت ها راحت بوده و به سرعت خشک می شوند. در صورتی که فشار کمتری به پالت ها وارد شود طول عمر آنها به طور قابل توجهی افزایش می یابد. از دیگر ویژگی های این نوع پالت ها می توان به قابلیت حمل و نقل و جابجایی آنها اشاره کرد. مقاومت بالا در برابر نفوذ آب و رطوبت نیز از دیگر ویژگی ها و مزایای این محصول به شمار می آید.

آشنایی با کاربردهای مختلف این نوع پالت

بهتر است بدانید امروزه پالت پلاستیکی مشبک به دلیل ویژگی ها و مزایای خاص از کاربردهای بسیار زیادی در صنایع مختلف برخوردار است. یکی از کاربردهای مهم این نوع پالت ها استفاده از آنها جهت جا به جایی و انتقال محصولات بین مراکز فروش و شهرها می باشد. پالت های مشبک در مقایسه با دیگر پالت ها از وزن کمتری برخوردار هستند، از اینرو به راحتی و توسط لیفتراک و جک جابجا می شوند. به نوعی می توان گفت این محصول بهترین گزینه جهت انبار داری و انبار گردانی و نگهداری کالاهای انبار است. وزن سبک این محصول جابجایی آنرا به کاری ساده تبدیل نموده است.

این محصول کاربردی و مقاوم یکی از تجهیزات مهم انبارداری به شمار می آید. همچنین از پالت پلاستیکی مشبک به منظور کفپوش کردن قفسه های صنعتی راک به طور گسترده ای نیز استفاده  می شود. از آنجا که این نوع پالت ها در طرح ها و رنگ های متنوع به بازار عرضه می شوند، از اینرو تفکیک کالاها در انبار به بهترین شکل ممکن انجام می شود. همچنین این مدل دارای بیشترین استفاده و کاربرد در انبار صنایع غذایی است، زیرا به راحتی ضد عفونی و استریلیزه می شود. پالت پلاستیکی مشبک در مقایسه با دیگر پالت های پلاستیکی، چوبی و فلزی از کاربرد و استفاده بیشتری در صنایع مختلف برخوردار می باشد.

4.0/5 (2 رای)
پالت پلاستیکی پایه دار و چرخ دارپالت پلاستیکی ارزاننحوه چیدمان پالت پلاستیکیتاریخچه استفاده از پالت
ارسال نظر
verification