تولید و فروش پالت پلاستیکی
تکین پلاست پاسارگاد

انواع پالت پلاستیکی دست دوم و کاربرد آن‌ها

یکی از تجهیزاتی که جهت نگهداری محصولات در قفسه‌بندی و جابجایی آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، پالت پلاستیکی می‌گویند. این محصول از کیفیت بالایی برخوردار است. پالت‌های پلاستیکی دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام دارای ابعاد، اندازه، طرح‌ها و... متنوعی می‌باشند. پالت‌‌های پلاستیکی در صنایع غیر صنعتی و صنعتی مانند صنایع شیمیایی، صنایع پتروشیمی، خطوط حمل و نقل و.... مورد استفاده قرار می‌گیرند.

جنس پالت پلاستیکی دست دوم از پروپیلن یا پلی‌اتلین می‌باشد. این محصول گزینه مناسبی جهت قفسه‌بندی انبارها، استفاده در سردخانه‌ها و... می‌باشد. برای جلوگیری از نفوذ جوندگان و حشرات بعد از ساخت پالت‌ها، این محصولات را استریلیزه می‌کنند. به همین دلیل این محصول جایگاه ویژه‌ای در صنعت غذایی به خود اختصاص داده است. به دلیل نوع ساخت این محصول با پلی‌اتلین، مواد سمی و شیمیایی امکان نفوذ به پالت‌های پلاستیکی ندارند.

 

انواع پالت پلاستیکی دست دوم و کاربرد آن‌ها

استفاده از پالت پلاستیک دست دوم در مکان‌های مرطوب

استفاده از پالت پلاستیکی دست دوم در تمام شرایط آب و هوایی امکان‌پذیر است. در شهرهای جنوبی کشورمان به دلیل هوای شرجی و نمناک بودن، پالت‌های پلاستیکی بسیار مورد توجه و استفاده می‌باشد. شهرهای شمالی کشور که درصد رطوبت بالایی دارند، از پالت‌های پلاستیکی استفاده می‌کنند. رطوبت هرگز به پالت‌های پلاستیکی آسیب نمی‌زند. زیرا این محصولات در مکان‌های مرطوب، شرجی و... قابل استفاده است.

انواع پالت پلاستیکی کدامند؟

پالت‌ پلاستیکی دست دوم تو هم خور: یکی از پالت‌های پلاستیکی که فضای کمی را اشغال می‌کند، پالت‌های پلاستیکی تو هم خور است. این نوع پالت داخل یکدیگر قرار می‌گیرند و به نام « پالت شانه‌ای » شناخته می‌شود. تنوع در ابعاد و اندازه این محصول مشاهده می‌شود. قیمت پالت‌های شانه‌ای بر اساس نوع و ابعاد آن تعیین می‌شوند.

پالت‌ پلاستیکی دست دوم پشت‌دار: قرار دادن این محصول تا سه ردیف بر روی یکدیگر امکان‌پذیر است. کارخانه‌های زیادی استفاده از این محصول در دستور کار خود قرار داده‌اند. این نوع پالت شباهت زیادی به پالت‌های چوبی دارد. خرید پالت پشت‌دار بسیار مقرون به صرفه است.

 

پالت‌ پلاستیکی دست دوم پشت‌دار

پالت پلاستیکی دست دوم دندانه‌دار: این نوع پالت خیلی زود از دایره رقابت خارج شد. زیرا فاقد استانداردهای لازم است. پالت‌های دندانه‌دار نسبت به سایر محصولات مشابه از قیمت بیشتری برخوردار هستند. برای نگهداری این محصول نیاز به فضای زیادی است. پالت‌هایی که در انبارها مورد استفاده قرار می‌گیرند شامل باکس پالت ( پالت دیواره‌دار )، پالت مسطح، پالت بشکه، پالت توهم خور و.... می‌باشد.

پالت پلاستیکی دست دوم و مزایای آن

  • این محصول در برابر محافظت از محیط زیست ‌بی‌نظیر است.
  • پالت‌های پلاستیکی در برابر هرگونه تغییرات آب و هوا قابل استفاده هستند.
  • تنوع در رنگ‌بندی این محصول سبب آسان‌تر شدن تفکیک کالاها می‌شود.
  • پالت‌های پلاستیکی گزینه مناسبی جهت نگهداری و حمل مواد غذایی می‌باشند.
  • شکل ظاهری این محصول زیبا و استاندارد است.
  • پالت‌های پلاستیکی بسیار مقاوم هستند.
  • جابجایی کالاهایی با وزن سنگین به وسیله این محصول امکان‌پذیر است.
  • شما می‌توانید با انواع شوینده‌ها اقدام به شستشوی پالت‌های پلاستیکی کنید.

تفاوت قیمت در انواع پالت‌ها

پالت پلاستیکی دست دوم از پالت‌های فلزی، چوبی و... ارزانتر است. دوام و پایداری پالت‌های پلاستیکی از سایر پالت‌ها بیشتر است. آن‌چه در تفاوت قیمت این محصولات نقش دارند، مرغوبیت، کیفیت، رنگ، اندازه و.... پالت‌های پلاستیکی دست دوم می‌باشد. پالت‌های پلاستیکی دچار پوسیدگی و خوردگی نمی‌شوند. همین امر سبب طول عمر این محصولات می‌شود.

تحقیقات نشان می‌دهد، استفاده از پالت‌ پلاستیکی دست دوم نسبت به پالت‌های چوبی و فلزی در اولویت قرار دارد. این محصولات از وزن کمی برخوردار هستند. به همین دلیل جابجایی و حمل و نقل آن‌ها به آسانی صورت می‌گیرد. علاوه بر قیمت ارزان و مناسب این محصول، مزایای فراوان پالت‌های پلاستیکی در جذب افراد موثر می‌باشد. به طوری‌که خرید این محصول بسیار افزایش یافته است.

4.0/5 (3 رای)
پالت پلاستیکی بهداشتیراهنمای خرید پالت پلاستیکیابعاد پالت پلاستیکینمونه تصاویر پالت پلاستیکی
ارسال نظر
verification