تولید و فروش پالت پلاستیکی
شرکت پی پلاست

پالت پلاستیکی استاندارد نقش بسیار مهمی در جا به جایی کالا، بسته بندی کالا و طراحی انبار دارد. با استفاده از این نوع پالت ها می توانید بهترین بهره وری را از فضای انبار به منظور نگهداری کالا داشته باشید. این محصول مورد توجه بسیاری از کارخانه داران و انبارداران قرار گرفته است، چرا که صرفه جویی در زمان، هزینه ها و انرژی را به دنبال دارد.

نگاهی بر مزایای پالت پلاستیکی استاندارد

بهتر است بدانید پالت پلاستیکی استاندارد دارای یکسری مزایا و مشخصات خاصی است. داشتن ابعاد مناسب و استاندارد جهت چیدمان یکی از این مزایا می باشد. همچنین با استفاده از این محصول به طور قابل توجهی در انرژی صرفه جویی می شود، زیرا نیازی به حمل و نقل دستی نیست. پالت های استاندار سازگاری بالایی با کانتینرها و ماشین های باربری دارند. همچنین استفاده بهینه از فضای انبار از دیگر مزایای پالت پلاستیکی استاندارد به شمار می آید. با استفاده از این نوع پالت ها هزینه انبارداری نیز به طور قابل توجهی کاهش پیدا می کند. با استفاده از این محصول با افزایش ایمنی کالا خسارات وارد شده به آن کاهش می یابد.

 صرفه جویی در زمان نیز از دیگر مزایای استفاده از این نوع پالت ها است، زیرا سرعت زمان تخلیه بار افزایش پیدا می کند. پالت های پلاستیکی از مقاومت بسیار بالایی در برابر مواد شیمیایی برخوردار هستند. همچنین این محصول سازگاری بالایی با محیط زیست دارد، زیرا به صورت 100 درصد قابل بازیافت است. این نوع پالت ها ضد آب بوده و به راحتی قابل شست و شو هستند. استفاده از این پالت ها در کارخانه ها ایمنی بیشتر برای کارگران را به دنبال دارد، زیرا به گونه ای طراحی شده اند که دارای گوشه‌ های گرد و نرم هستند. پالت های پلاستیکی در مقایسه با پالت های چوبی از طول عمر بیشتر و وزن کمتری برخوردار می باشند.

پالت پلاستیکی استاندارد

آشنایی با انواع پالت پلاستیکی

پالت پلاستیکی استاندارد دارای انواع مختلفی است. از مهم ترین انواع پالت پلاستیکی می توان به پالت پشت دار پلاستیکی، پالت توهم خور پلاستیکی و پالت دندانه دار پلاستیکی اشاره کرد. در ادامه نگاهی مختصر بر ویژگی های هر کدام از این انواع مختلف خواهیم داشت.

پالت پشت دار پلاستیکی : از این نوع پالت پلاستیکی استاندارد اغلب در کارخانه ها استفاده می شود. این مدل شباهت بسیار زیادی با پالت چوبی دارد.

 پالت توهم خور پلاستیکی : از پالت های توهم خور در فروشگاه های مواد غذایی که فضای کمی دارند، استفاده می شود، زیرا به راحتی درون یکدیگر قرار می گیرند.

 پالت دندانه دار پلاستیکی : این نوع پالت ها در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید و عرضه می شوند. این پالت مانند مدل های دیگر از کاربرد بسیار زیادی برخوردار نیست.

نگاهی بر کاربردهای مختلف این نوع پالت

پالت پلاستیکی استاندارد به دلیل داشتن مزایا و قابلیت های خاص از کاربردهای بسیار زیادی در صنایع مختلف برخوردار است. از کاربردهای مهم این محصول می توان به استفاده از آن در انبار به منظور نگهداری کالاهای مختلف اشاره کرد. همچنین این پالت ها کاربرد بسیار زیادی در صنایع غذایی دارند، زیرا استریلیزه هستند و حشرات و جوندگان نمی توانند به قسمت داخلی آن ها نفوذ نمایند. استفاده در صنعت آرایش و بهداشتی و انبار نگهداری مواد غذایی از دیگر کاربردهای این محصول به شمار می آید. همچنین شما می توانید از پالت پلاستیکی استاندارد در سردخانه های مختلف استفاده کنید. استفاده در اسکله ها و محل های بارگیری مختلف از دیگر کاربردهای این نوع پالت است. پالت های پلاستیکی به دلیل اینکه در برابر رطوبت، پوسیدگی و زنگ زدگی مقاومت بسیار بالایی دارند به راحتی قابل استفاده در شهرهای شمالی و جنوبی کشور هستند.

4.0/5 (2 رای)
پالت پلاستیکی مشبکپالت پلاستیکی پایه دار و چرخ دارپالت پلاستیکی ارزاننحوه چیدمان پالت پلاستیکی
ارسال نظر
verification