تولید و فروش پالت پلاستیکی
شرکت پی پلاست

پالت پلاستیکی ارزان را می توانید از کارخانه ها و مراکز تولیدی معتبر خریداری نمایید. این نوع پالت ها از کاربرد بسیار زیادی در صنایع مختلف برخوردار هستند. با خرید یک محصول کاربردی و با کیفیت می توانید بخش عظیمی از نیازهای خود را بر طرف سازید.

آیا خرید پالت پلاستیکی ارزان به صرفه است؟

شاید یکی از سوالاتی که ذهن برخی از افراد را به خود درگیر سازد این است که آیا خرید پالت پلاستیکی ارزان به صرفه است؟ بهتر است بدانید خرید پالت پلاستیکی از کارخانه ها و مراکزی تولید معتبر از نظر اقتصادی بسیار مناسب و به صرفه است. در موقع خرید این محصول بهتر است به ویژگی ها و قابلیت های پالت توجه و دقت خاصی داشته باشید. خرید پالت های بی کیفیت با یک قیمت ارزان پیشنهاد نمی شود، زیرا خرید این نوع پالت ها شما را محتمل هزینه های اضافی می کند. پالت های پلاستیکی بی کیفیت در مقابل رطوبت، دما و فشار از مقاومت خاصی برخوردار نیستند، از اینرو در مدت زمان کمتری دچار شکستگی و آسیب خواهند شد. در واقع به هیچ وجه نباید کیفیت را فدای قیمت کرده و گول ارزانی محصول را خورد.

 

پالت پلاستیکی ارزان

آشنایی با نکات مهم جهت خرید این نوع پالت

بهتر است بدانید یکی از حساس‌ترین و مهم ترین کارها خرید پالت پلاستیکی با کیفیت است. در صورتی که خرید خود را به صورت اصولی انجام دهید، سهولت در کار را به دنبال دارد. یکی از مواردی که قبل از خرید پالت پلاستیکی ارزان باید مورد توجه قرار گیرد ابعاد آن است. پالت های پلاستیکی در ابعاد و اندازه های متفاوتی تولید و به بازار عرضه می شوند. بهتر است ابعاد پالت ها را متناسب با ابعاد انبار یا وسیله حمل و نقل کننده انتخاب نمایید. انتخاب بر اساس نوع کاربری از دیگر نکات مهم جهت خرید به شمار می آید. پالت های پلاستیکی از نظر نوع کاربری دارای انواع مختلفی هستند.

 برای مثال پالت هایی که در صنایع غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرند با دیگر پالت ها متفاوت می باشند. توجه به  قدرت تحمل بار پالت از دیگر نکاتی است که در موقع خرید پالت پلاستیکی ارزان باید مورد توجه قرار گیرد. قدرت تحمل بار پالت به دو دسته وزن ثابت و متحرک تقسیم می شود. منظور از وزن ثابت وزنی است که پالت در سر جای خود قرار دارد و بار بر روی آن قرار داده می شود. به منظور افزایش طول عمر پالت بهتر است به میزان 5 الی 10 درصد کمتر بار بر روی پالت قرار بگیرد. در مواقعی که پالت به وسیله لیفتراک یا هر وسیله حمل و نقل دیگری جابجا می شود قادر است یک میزان باری را بر روی خود تحمل نماید که این همان وزن متحرک می باشد.

تنوع در خرید پالت پلاستیکی ارزان

بهتر است بدانید پالت پلاستیکی ارزان از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. این نوع پالت ها از نظر طول عمر دارای انواع مختلفی هستند. پالت پلاستیکی سنگین یکی از این انواع مختلف است. پالت های سنگین اغلب دارای بیشترین کاربرد و استفاده جهت جابجایی اجناس سنگین و فوق سنگین هستند. پالت های سنگین دوام و طول عمر بالایی داشته و برای سال های زیادی می توانید از آنها استفاده نمایید.

 از دیگر انواع پالت های پلاستیکی می توان به پالت پلاستیکی متوسط اشاره کرد. پالت های متوسط را می توانید برای چندین بار استفاده نمایید. این نوع پالت گزینه بسیار مناسبی جهت جابجایی محصولاتی با وزن سبک و متوسط است. از مهم ‌ترین دلایل انتخاب این نوع پالت ها کاهش هزینه ‌های مصرفی و عمر خوب می باشد. پالت پلاستیکی سبک از دیگر انواع پالت های پلاستیکی بر اساس طول عمر هستند. این نوع پالت اغلب همراه با محصول به مقصد ارسال شده و کاربردی همچون ظروف یکبار مصرف دارند.

3.5/5 (2 رای)
پالت پلاستیکی مشبکپالت پلاستیکی پایه دار و چرخ دارنحوه چیدمان پالت پلاستیکیتاریخچه استفاده از پالت
ارسال نظر
verification